QUATRO4X4

Nasza firma została założona w 1993r., jako jedyni na rynku lubelskim zajmowaliśmy się serwisem aut amerykańskich w pełnym zakresie, łącznie z importem części zamiennych. Od 2000r. wyspecjalizowaliśmy się w serwisie aut terenowych w szczególności markach Land Rover oraz Jeep. Znając potrzeby rynku off road w Polsce wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży wytrzymałych i dobrych jakościowo produktów. Udzielamy fachowych porad.

W 2006r. zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy 4by4, produktów Ironman4x4 w Lublinie. A w 2009 roku oficjalnym importerem Ironman w Polsce. Stale rozwijamy naszą ofertę sprzedaży części i akcesoriów off road. Nasza dogodna lokalizacja (najbardziej wysunięte duże miasto Unii Europejskiej na wschód), umożliwia nam szybki kontakt z naszymi wschodnimi sąsiadami. Aktualnie rozwijamy sprzedaż oferowanych przez nas produktów na „młodym” rynku ukraińskiego off road’u, poprzez zaprzyjaźnione firmy oraz kluby w kilku głównych miastach kraju, takich jak׃ Kijów, Charków, Ivano-Frankivsk, Dniepropietrowsk. Naszym celem jest stworzenie na terenie zachodniej Ukrainy naszego magazynu z oferowanymi przez nas produktami, aby móc błyskawicznie dostarczyć zamówiony przez klienta towar.

Filozofia sprzedaży na rynku polskim oparta jest na zasadzie szybkiej dostawy maksymalnie w ciągu 24 godzin zamówionego towaru do klienta, poprzez firmy kurierskie. Dystrybucję opieramy na współpracujących z nami serwisach, oraz sprzedaży internetowej.

Jesteśmy wyłącznym importerem produktów firmy Ironman w Polsce.