QUATRO4X4

Nasza firma

została założona w 1993r. jako jedyni na rynku lubelskim zajmowaliśmy się serwisem aut amerykańskich w pełnym zakresie, łącznie z importem części zamiennych. Znając potrzeby rynku off road w Polsce wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży wytrzymałych i dobrych jakościowo produktów. Doświadczenie w branży i wieloletnia styczność z produktami pozwoliła nam udzielać fachowych porad przed zakupem.

W 2009 roku staliśmy się oficjalnym importerem Ironman4x4 w Polsce oraz Ukrainie. Stale rozwijamy naszą ofertę sprzedaży części i akcesoriów off road. Nasza dogodna lokalizacja (najbardziej wysunięte duże miasto Unii Europejskiej na wschód), umożliwia nam szybki kontakt z naszymi wschodnimi sąsiadami. Naszym celem jest dostarczać najlepsze jakościowo produkty, chcemy żeby Ironman4x4 towarzyszył Ci w życiu i spełniał Twoje oczekiwania.

Opieramy się  na zasadzie szybkiej dostawy maksymalnie w ciągu 24 godzin zamówionego towaru, poprzez firmy kurierskie. Dystrybucję opieramy na współpracujących z nami serwisach, dystrybutorach oraz sieci sprzedaży internetowej.

Jesteśmy wyłącznym importerem produktów firmy Ironman w Polsce.

certyfikat