IRONMAN4X4 AUSTRALIA

Ironman4x4 australijska firma, również w Europie

                            "Nigdy Cię nie zawiedziemy"

mapka

Ironman4x4 jest firmą rodzinną założoną w 1958 roku. W tym właśnie roku Guenter Jacob założył działalność JSW, biorąc pod uwagę warunki panujące w Australii firma umocniała z roku na rok swoją pozycję jako producent wysokiej jakości sprężyn, a także asortymentu dodatkowego. W roku 1982 JSW stał się znany jako wiarygodny dostawca elementów zawieszeń na rynek australijski jak również poza granicami kontynentu.

Auto

W 1988 roku JSW z powodu rosnącej popularności oraz upowrzechnienia pojazdów 4x4 została zmieniona nazwa firmy na Ironman4x4. Z biegiem lat zakres produktów stopniowo ulegał powiększeniu, oprócz samych elementów zawieszeń, zostały wprowadzone zderzaki, wyciągarki, oświetlenie, zbiorniki itd. Cała gama produktów jak i magazyny powiększają się do dziś.
 

Auto2

Choć Australia nadal jest poligonem doświadczalnym dla wszystkich produktów Ironman4x4, dzięki licznym przedstawicielstwom na całym świecie nasze zawieszenia są testowane w różnych warunkach i dlatego jesteśmy w stanie udoskonalać nasze produkty.

auto3

Produkty są projektowane i testowane nie tylko na taśmie produkcyjnej.

testskok

Ironman4x4 składa się z 3 działów:

1. Dział Rekreacyjny              2. Dział wojskowy                              3. Dział przemysłowy
3działy
 
 

odwiedź stronę Ironman4x4.com

Sklep w Australii

Ekspozycja na targach

expo

 Ironman4x4 jest również sponsorem imprez motoryzacyjnych