QUATRO4X4

Nasza firma została założona w 1993r., jako jedyni na rynku lubelskim zajmowaliśmy się serwisem aut amerykańskich w pełnym zakresie, łącznie z importem części zamiennych. Od 2000r. wyspecjalizowaliśmy się w serwisie aut terenowych w szczególności markach Land Rover oraz Jeep. Prowadzimy pełny zakres napraw tych aut, łącznie z przybudowami i dostosowaniem samochodów do wypraw i rajdów. Znając potrzeby rynku off road w Polsce wyspecjalizowaliśmy się w sprzedaży i naprawach zawieszeń pojazdów terenowych.

W 2006r. zostaliśmy oficjalnym dystrybutorem firmy 4by4, produktów Ironman w Lublinie. A w w 2009 roku oficjalnym importerem Ironman w Polsce. Stale rozwijamy nasza ofertę sprzedaży części i akcesoriów off road importując je z USA, Wielkiej Brytanii i Australii. Nasza dogodna lokalizacja (najbardziej wysunięte duże miasto Unii Europejskiej na wschód), umożliwia nam szybki kontakt z naszymi wschodnimi sąsiadami. Aktualnie rozwijamy sprzedaż oferowanych przez nas produktów na „młodym” rynku ukraińskiego off road., poprzez zaprzyjaźnione firmy oraz kluby w kilku głównych miastach kraju, takich jak׃ Kijów, Charków, Ivano-Frankivsk, Dniepropietrowsk. Naszym celem jest stworzenie na terenie zachodniej Ukrainy naszego magazynu z oferowanymi przez nas produktami, aby móc błyskawicznie dostarczyć zamówiony przez klienta towar.

Filozofia sprzedaży na rynku polskim oparta jest na zasadzie szybkiej dostawy maksymalnie w ciągu 24 godzin zamówionego towaru do klienta, poprzez firmy kurierskie. Dystrybucję opieramy na współpracujących z nami serwisach, oraz sprzedaży internetowej.

Od wielu lat zajmujemy się off roadem. Nasza firma została założona w 1993 roku. Od początku istnienia jako jedyni na rynku lubelskim zajmowaliśmy się serwisem aut amerykańskich w pełnym zakresie, łącznie z importem części zamiennych. Od roku 2000 zajęliśmy się również samochodami terenowymi różnych marek, a w szczególności Land Rover i Jeep. Robimy przeglądy i naprawy pojazdów łącznie z naprawami skrzyń biegów, silników, klimatyzacji. Przygotowujemy samochody do wypraw i rajdów przeprawowych. Udzielamy fachowych porad.

Jesteśmy niezależnym importerem części zawieszenia do aut terenowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo amortyzatory firmy IRONMAN, SKYJACKER, RANCHO, BRITPART, ARMSTRONG, DOBINSONS, sprężyny firmy DOBINSONS, BRITPART oraz IRONMAN, podnośniki HI-LIFT, blokady ARB, części eksploatacyjne. Staramy się stale poszerzać naszą ofertę o markowe produkty przeznaczone do samochodów OFF ROAD.

Jesteśmy wyłącznym importerem produktów firmy Ironman w Polsce. IRONMAN jest Australijską firmą produkującą wzmocnione zawieszenia do samochodów terenowych od przeszło 50 lat. Dealerzy znanych marek, montują zawieszenia IRONMAN do samochodów terenowych swoich klientów. Zawieszenia IRONMAN są eksportowane do 40 krajów na całym świecie, rewelacyjnie przeszły testy na Rajdzie Paryż Dakar.